İptal ve İade Şartları - Satürn Yayınları
truck  SİPARİŞLERİNİZ 24 SAAT İÇİNDE KARGO'DA!
Satürn Yayınları
  İptal ve İade Şartları

  Kargo Prosedürü

  Siparişiniz merkez depomuzda bulunuyorsa, 14:00’a kadar verilen siparişleriniz gün içinde kargoya verilir.

  Kargo sürecini web sayfamızda bulunan “KARGOM NEREDE”yi tıkladığınızda kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

  avmsokagi.com.tr online mağazasından yapacağınız tüm alışverişlerinizde 150 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo ücreti saturnyayinlari.com tarafından ödenmektedir.

   

  İade Şartları

  Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

  Kitap, dergi, roman gibi basılı yayın ürünlerinde iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

  Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, ambalajı açılmış, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

  Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde saturnyayinlari@hotmail.com adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

  İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Anlaşmalı Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.

  İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0 (541) 663 46 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve Değişim Adresi: Hasköy Mah. Üçpınar Cad. No: 8 Keçiören / Ankara Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra:

  - İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece avmsokagi.com.tr müdahale edememektedir.

  - Değişim işlemleriniz ortalama 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi takdirde müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.